Meble w kolorze szaf Komandor

Meble w kolorze szaf Komandor

17.12.2020 1 By Adam Zilinsky

Uznanie klientów jest bezcenne dla firm produkujących mebli. Jednakże równie ważne jest uznanie kolegów z branży. Jeżeli rozpatrujemy produkcję mebli, najbardziej wybitnym wyróżnieniem są „Diamenty Meblarstwa”. To nagrody przyznawane przez specjalistów z branży meblarskiej oraz znawców designu, którzy analizują cechy użytkowe mebli, wachlarz i gatunek użytych materiałów oraz design. Na tej podstawie corocznie wyłaniane są meble najlepszej jakości o innowacyjnym designie.  W tegorocznej odsłonie konkursu wyróżnienie w dziale sypialnia otrzymało łóżko Dozen, które zaprojektowała i wykonała KOMANDOR ŚLĄSK S.A.

To zdecydowanie sukces tej firmy. Pewnie każdy zna Komandora jedynie z szafami wnękowymi , tymczasem niedawno wprowadził do swojej oferty także meble pokojowe w kolorystyce swoich szaf i od razu odniósł wielki sukces. Łóżko Dozen wykonane jest z płyty meblowej, dostępnej w 4 grubościach (w jednakowej cenie) oraz szkła kolorowego lacobel. Wypada zwrócić uwagę na obszerną gamę kolorystyczną – kupujący może wybierać spośród ponad czterdziestu kolorów płyty oraz kilkunastu kolorów lacobeli. Do łóżka dobrane są oczywiście szafki nocne o równie ciekawej stylistyce. Zalecam zaznajomić się z kompletną ofertą firmy, która skierowana jest najbardziej do ludzi młodych, doceniających minimalizm i modernistyczny design. Wszystkie łóżka Komandor zostały bowiem zaprojektowane z zachowaniem tej stylistyki.

To co charakteryzuje meble Komandor to z pewnością wysoka jakość, o czym świadczy również wspomniane odznaczenie. Zastosowane materiały gwarantują satysfakcję użytkowników przez kilka najbliższych lat a ich ponadczasowy design sprawia, że zawsze będą w modzie. Przed zakupieniem mebli warto nie tylko zrobić rozeznania na rynku i wśród bliskich, ale także prześledzić wyniki konkursów branżowych. Meble, które zyskały uznanie fachowców z branży meblowej bez wątpienia zaspokoją także użytkowników.