Konstrukcje stalowe śląsk

Obiekty nośne zbudowane ze stalowych elementów nośnych noszą nazwę konstrukcje stalowe. Zdobyły one sporą popularność szczególnie jako konstrukcje stalowe hale z nich zbudowane są bardzo funkcjonalne. Konstrukcje dzielimy na kilka typów:
I. w postaci szkieletów prętowych:
są one najpopularniejsze i najczęściej stosowane, to właśnie one zostają wykorzystane do budowy hal niskich i wysokich, jedno i wielonawowych, w których pojedyncze elementy mogą być pełno ścienne lub kratowe. To jednak nie jedyne ich zastosowanie, z powodzeniem sprawdzają się również do budowy różnego rodzaju budynków, także o szerokiej rozpiętości. A także jako surowiec do konstrukcji dachów budynków, których ściany wykonane są z żelbetonu lub w tradycyjnej technologii murowanej.
Konstrukcje stalowe w postaci szkieletów prętowych z powodzeniem wykorzystamy również do budowy różnego rodzaju ustrojów przemysłowych między innymi takich jak: instalacje przemysłowe, wieże, maszty, taśmociągi czy konstrukcje wsporcze rurociągów.

II. powierzchniowe:
wykorzystywane do budowy konstrukcji szerokich dachów oraz mostów wiszących.

III. w postaci szkieletów prętowo-ciągnowych:
stosowane do budowy zbiorników na ciecze.

Przykłady solidnie i profesjonalnie wykonanych konstrukcji możemy obserwować na południu Polski, konstrukcje stalowe Śląsk są wzorcem do naśladowania w dziecinie budowania owych konstrukcji. Ważne jest by pamiętać o każdym najmniejszym szczególe procesu tworzenia, wybrać doświadczoną i zaufaną firmę, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *